IFA Villas Bavaro Resort & Spa

IFA Villas Bavaro Resort & Spa, Dominikánská republika, Bávaro, 18.9.2017, All inclusive
IFA Villas Bavaro Resort & Spa
IFA Villas Bavaro Resort & Spa (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava All inclusive
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 117733385
36 130 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: IFA Villas Bavaro Resort & Spa
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ifa Villas Bavaro Resort
Ubytování
Tento rozsáhlý hotelový komplex leží příhodně na východním pobřeží Dominikánské republiky nedaleko od slavné pláže Bavaro. Najdeme v něm 550 pohodlných pokojů umístěných v bungalovech a nízkých budovách rozmístěných kolem centrálního bazénu a v okolních zahradách, množství kvalitních restaurací a barů, wellness centrum, stejně jako široké možnosti zábavy včetně pravidelných večerních živých vystoupení.
Poloha
Nachází se v oblasti Punta Cana na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště ho dělí cca 25 kilometrů.
Zábava
Hosté se mohou věnovat rozličným bezmotorovým vodním sportům, šnorchlování, potápění, tenisu, basketbalu, volejbalu, stolnímu tenisu, šipkám, relaxovat při masáži ve wellness centru, zahrát si šipky, nebo se zúčastnit některého z pravidelně pořádaných animačních programů či organizované večerní zábavy.
Stravování
All inclusive.
Pláž
Resort se nedaleko krásné písčité pláže Bavaro, ke které je možné dopravit se za několik minut hotelovým autobusem.
Vybavení
Připravena je šestice příjemných restaurací včetně třech bufetových podávající pokrmy místní, orientální, mexické, italské a mezinárodní kuchyně, několik barů, kavárna, tři bazény s vyhrazeným prostorem pro děti, slunečníky a lehátky, dva tenisové kurty, basketbalové a volejbalové hřiště, obchody, wellness centrum nabízející masáže a jiné procedury, posilovna, divadelní sál, směnárna, bankomat, úschovna zavazadel, prádelna, lékař, přístup k internetu nebo půjčovna aut.
Ubytování
V hotelu je k dispozici na 262 standardních a 390 deluxe pokojů, které se nacházejí v bungalovech a nízkých, dvou až třípatrových budovách. Vybavení standardních pokojů o 31 m2 zahrnuje klimatizaci, satelitní televizi, telefon, vysoušeč vlasů, ledničku, bezpečnostní schránku (za příplatek) a terasu s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje se kromě většího prostoru mohou pochlubit ještě kávovarem.
Naše mínění
Jedná se o krásný all-inclusive resort s bohatou nabídkou služeb a zábavních aktivit jen pár minut od nádherné pláže Bavaro.
Pro děti
Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu, dětského bazénu či služby hlídání dětí.
Cena zahrnuje
ubytování s all inclusive na uvedený počet nocí (standard room), letenku kvalitního dopravce na pravidelné lince (kalkulováno v optimální knihovací třídě), letištní a palivové taxy, asistenci místního zástupce, transfer z/na letiště
Cena nezahrnuje
ubytování v pokoji typu Superior
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o., IČ 24289825 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.